KUGL 368

Šių metų sausio 23 dieną, vyko LKU kredito unijų grupės Žemaitijos regioninis susitikimas su LB atstovais, kurio  metu buvo pateikti kredito unijų ir centrinės kredito unijos reguliavimo principai iki 2018 metų ir 2018-2028 metų laikotarpiui.

LB pristatė reguliavimo gaires kredito unijoms. Taip pat pristatytas kapitalo poreikis centrinei kredito unijai ir kredito unijoms. Aptarti preliminarūs startiniai tvaraus kapitalo rodikliai.

Kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininko Vytauto Barsteigos teigimu, kiekviena reforma reikalauja didelių pastangų bei išlaidų, todėl teks optimizuoti veiklos procesus, didinti pajams ir mažinti išlaidas. Aišku nepamirštant, jog pagrindinis darbas ateinančias metais bus kapitalo stiprinimas.

20170124 1345060

Iškilus klausimams, visada galite kreiptis į kredito unijos „Germanto lobis“ administraciją, adresu Sedos g. 6, Telšiai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau