KUGL 368

Pakaks dvejoti! Pradėkite savo idėjas versti realybe.

 

Kredito unija „Germanto lobis“ su  LKU kredito unijų grupe nuo 2016 m. IV ketvr. kredituos jauną verslą su nauja ES finansine priemone „Verslumo skatinimas 2014-2020“

Kredito unija „Germanto lobis“ kredituodama fizinius ir juridinius asmenis iš finansinės priemonės „Verslumo skatinimas 2014-2020“ (toliau – „Verslumo skatinimas“), sieks:

Ø  sudaryti sąlygas labai mažoms ir mažoms įmonėms bei fiziniams asmenims pradėti arba vystyti neseniai pradėtą verslą;

Ø skatinti verslumą ir savarankišką užimtumą Lietuvoje, teikiant finansinę paramą kreditų forma ir konsultuojant bei mokant pradedančiuosius verslo pagrindų.

Kreditai bus pradėti teikti ne anksčiau nei 2016 m. lapkričio-gruodžio mėn.

Maksimali kredito suma iki 25 000 Eur. Būsimos kreditų teikimo sąlygos pasiekiamos čia (spausti čia).

„Verslumo skatinimas“ kreditus išduos tik LKU grupės kredito unijos. Kreditus išduos tik kredito unijos, priklausančios LKU grupei ir Lietuvos centrinei kredito unijai (tikslus teikiančių šiuos kreditus kredito unijų sąrašas), priemonę koordinuos Lietuvos centrinė kredito unija, o finansinę priemonę valdys UAB „Investicijų ir verslo garantijos“.

Kreditų paskirtis. Kreditai yra skirti investicijoms ir (arba) apyvartinėms lėšoms papildyti.
Kreditai negalės būti skirti esamiems kreditų gavėjų įsipareigojimams finansų įstaigoms refinansuoti, taip pat kreditų lėšos negalės būti naudojamos apmokėti išlaidoms, kurioms skiriama negrąžinamoji subsidija.

Mokymai ir edukacija. Papildomai bus kuriamos paskaitos grupėms, susiduriančioms su sunkumais darbo rinkoje ar organizuojant savo verslą:

Ø  asmenims iki 29 m.;

Ø  neįgaliesiems asmenims;

Ø  vyresniems negu 54 m. asmenims;

Ø  bedarbiams;

Ø  moterims;

Ø  kuriantiems „žaliąsias“ (t.y. ekologiškas, taupančias energiją, naudojančias atsinaujinančius energijos šaltinius, vengiančias taršos ir kt.) darbo vietas.

Kur kreiptis?
Papildomos informacijos galima teirautis el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 800 11211.