KUGL 368

Pakaks dvejoti! Pradėkite savo idėjas versti realybe.

 

Ekonomikos ir inovacijų ministerija papildomai skyrė 5 mln. eurų Europos Sąjungos investicijų smulkiojo ir vidutinio verslo paskolų ir lizingo sandorių, skirtų verslo reikmėms, palūkanoms kompensuoti. Verslo atstovai kompensacijų gali kreiptis jau nuo šiandien! ✔️
➡️ Daugiau informacijos: https://bit.ly/3bLjhiU

 

vsf-Banneriai-1200x300-A

Kredito unija „Germanto lobis“ nuo 2016 m. IV ketv. kredituoja jauną verslą su ES finansine priemone „Verslumo skatinimas 2014-2020“

LKU grupės kredito unijos kredituodamos fizinius ir juridinius asmenis iš finansinės priemonės „Verslumo skatinimas 2014-2020“ (toliau – „Verslumo skatinimas“), siekia:

  • sudaryti sąlygas labai mažoms ir mažoms įmonėms bei fiziniams asmenims pradėti arba vystyti neseniai pradėtą verslą;
  • skatinti verslumą ir savarankišką užimtumą Lietuvoje, teikiant verslo kreditus ir konsultuojant dėl verslo pradžios ar plėtros.

Maksimali kredito suma iki 25 000 Eur.

Kredito kintamų palūkanų norma nuo 3 proc. (3 mėn. EURIBOR (tik 10 proc. paskolos daliai) + iki 3 proc. pastovi palūkanų dalis (kredito unijos marža)).

Kreditų teikimo sąlygos pasiekiamos čia.

„Verslumo skatinimas“ kreditus išduoda kredito unija "Germanto lobis", finansinę priemonę koordinuoja Lietuvos centrinė kredito unija, ją valdo UAB „Investicijų ir verslo garantijos“.

Kreditų paskirtis. Kreditai yra skirti investicijoms ir (arba) apyvartinėms lėšoms papildyti.
Kreditai negali būti skirti esamiems kreditų gavėjų įsipareigojimams finansų įstaigoms refinansuoti, taip pat kreditų lėšos negali būti naudojamos apmokėti išlaidoms, kurioms skiriama negrąžinamoji subsidija.

Nemokamas konsultavimas
Jei reikia pagalbos parengiant verslo planą, yra teikiamos nemokamos individualios konsultacijos dėl planuojamo verslo idėjos ir verslo plano parengimo bei įgyvendinimo. Jums tereikia atvykti į kredit uniją "Germanto lobsi", esančią adresu Sedos g. 6, Telšiai.

Kur kreiptis?
Papildomos informacijos galima teirautis el. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba tel. 8 800 11211.

Verslumo skatinimo paskolos gavėjai, įdarbinę darbuotojus pagal darbo sutartį, taip pat gali pasinaudoti UAB „INVEGA“ administruojama priemone „Subsidijos verslo pradžiai“, pagal kurią gali gauti darbo užmokesčio išlaidų kompensaciją už kiekvieną pagal darbo sutartį įdarbintą darbuotoją.

Atkreipiame dėmesį: norėdamas gauti bet kokią paskolą kredito unijoje, fizinis asmuo turi tapti kredito unijos nariu, o juridinis asmuo asocijuotu kredito unijos nariu.

Kuriame Lietuvos ateitį     lku     Invega

 

Informuojame, kad nuo 2020-ųjų kovo 2 d. prisijungimui prie e.bankininkystės „i-Unija“ ir operacijų tvirtinimui nebebus naudojamos kodų kortelės. Slaptažodžių kodų kortelė, kuria dabar naudojatės, nebegalios, todėl turėdami tik slaptažodžių kortelę, nuo šios datos negalėsite prisijungti prie „i-Unija“ ir atlikti mokėjimų nepriklausomai nuo jų sumos. Taip pat negalėsite atlikti mokėjimų ir gavėjams, įtrauktiems į Patikimų gavėjų sąrašą. Šie pakeitimai sąlygoti įsigaliojusių Europos sąjungos Mokėjimo paslaugų direktyvoje nustatytų aukštesnių saugumo reikalavimų.

Nuo  2020-ųjų kovo 2 d. jungtis prie „i-Unija“ bei tvirtinti operacijas joje galėsite nauja priemone – suvesdami vienkartinį saugos kodą, kurį gausite SMS žinute.

Svarbu: Kad galėtume Jums atsiųsti vienkartinį saugos kodą, privalote nurodyti mobiliojo telefono numerį šio kodo siuntimui. Tai atlikti galite jau dabar, atvykę į kredito uniją ir pateikę nustatytos formos prašymą. Taip pat tai atlikti galite prisijungę prie e.bankininkystės „i-Unija“ su mobiliuoju e.parašu: meniu punkte  „Mano i-Unija“  pasirinkite skiltį „Mano duomenys“; duomenų lange pasirinkite „Kontaktai“ ir pažymėkite varnelę langelyje „Naudoti prisijungimui prie i-Unija/operacijų tvirtinimui“ prie to mobiliojo telefono numerio, kuriuo norite gauti vienkartinius kodus.

Primename, kad jungtis prie e.bankininkystės bei tvirtinti operacijas joje galite ir naudodamiesi mobiliuoju e.parašu. Jeigu neturite mobiliaus e.parašo, dėl jo įsigijimo kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių.

el

Kredito unija "Germanto lobis" - patikimas Jūsų finansinis partneris. 

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas). 

Tapk mūsų draugu socialiniame tinkle FACEBOOK ir dalyvauk VALENTINO DIENOS konkurse!

Laimėtojas bus skelbiamas vasario 14 d., tad nieko nelauk ir spausk „PATINKA“: https://www.facebook.com/kugl.lt/

traukti antrat

51779247 1009478952571980 7202986989518323712 n

Įgyvendinant principą „Pažink savo klientą“, stengentis atitikti visus LR teisės aktuose numatytus reikalavimus, kredito unija privalo kasmet atnaujinti turimą informaciją apie savo narius bei jų vykdomą veiklą. Todėl tam, kad laikytumėmės teisės aktų reikalavimų, užtikrintume geresnį narių aptarnavimą, o taip pat dėl narių lėšų saugumo priežasčių, prašome savo klientų, jei dar neatnaujino savo duomenų, atvykti į kredito uniją „Germanto lobis“ ir užpildyti Kliento anketą. Su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Visa informacija, kurią Jūs mums pateikiate, yra konfidenciali ir kruopščiai saugoma, taip kaip numatyta įstatymuose. Jeigu klientas atsisako pateikti unijai prašomą informaciją arba kitus papildomus duomenis kredito unija gali būti priversta apriboti pinigines operacijas, sandorius  arba nutraukti dalykinius sandorius su nariu.

Kredito unija „Germanto lobis" - patikimas Jūsų finansinis partneris.

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau