KUGL 368

Jus informavome, kad nuo 2020-ųjų kovo 2 d. prisijungimui prie e.bankininkystės „i-Unija“ ir operacijų tvirtinimui nebebus naudojamos kodų kortelės, jungtis prie „i-Unija“ bei tvirtinti operacijas joje galėsite nauja priemone – suvesdami vienkartinį saugos kodą, kurį gausite SMS žinute. Taip pat informavome Jus, kad vienkartinio saugos kodo siuntimui privalote nurodyti mobiliojo telefono numerį.

Siekdami, kad mūsų nariai, kurie dar nėra pateikę telefono numerio vienkartinio saugos kodo siuntimui, nepatirtų nepatogumų negalėdami prisijungti prie e.bankininkystės „i-Unija“, terminą, nuo kurio nebebus galimos operacijos su slaptažodžių kortele, pratęsėme iki š.m. kovo 18 d.

Jei prisijungimui prie „i-Unija“ naudojate slaptažodžių korteles ir dar nesate nurodę telefono numerio vienkartinių kodų siuntimui, raginame Jus tai padaryti kuo skubiau, atvykus į kredito uniją arba prisijungus prie „i-Unija“ su mobiliuoju e.parašu. Nuo š.m. kovo 18 d., jungtis prie „i-Unija“ su slaptažodžių kortele nebus galimybės.

Taip pat primename, kad jungtis prie e.bankininkystės bei tvirtinti operacijas joje galite ir naudodamiesi mobiliuoju e.parašu. Jeigu neturite mobilaus e.parašo, dėl jo įsigijimo kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių.

Jūsų kredito unija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau