KUGL 368

Šiandien buvome maloniai nustebinti sulaukdami svečių iš Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“. Už ilgametį bendradarbiavimą organizuojant renginius, „Bočių“ pirmininkas Kajatonas Šliogeris, kredito unijos valdybos pirmininkui Vytautui Barsteigai, įteikė atminimo medalį „Žemaitijos kraštui 800 metų“.

Viena iš didžiausių kredito unijos vertybių yra BENDRUOMENIŠKUMAS, tuo vadovaudamiesi, mes skatiname tarpusavio pagalbą bei rūpinamės bendruomenės narių problemomis. „Smagu, kai ilgametis bendradarbiavimas stiprina narių pasitikėjimą ir abipusę pagalbą vienas kitam.“ – dėkodamas tarė valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga.

Svajokit drąsiai, kurkit, siūlykit idėjas ir įgyvendinkite jas, kredito unija „Germanto lobis" visada išties pagalbos ranką.

20200306 101259

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau