KUGL 368

2019 m. kovo 06 d. 14 val. kredito unijos „Germanto lobis“ salėje, esančioje adresu Sedos g. 6, Telšiai (trečias aukštas) šaukiamas kredito unijos “Germanto lobis“, buveinės adresas Sedos g. 6, Telšiai, visuotinis narių susirinkimas.

DARBOTVARKĖ:

1. Stebėtojų tarybos ataskaita už 2018 metus. Ataskaitos įvertinimas.

2. Vidaus audito tarnybos ataskaita už 2018 metus. Ataskaitos įvertinimas.

3. Valdybos ataskaita už 2018 metus. Ataskaitos įvertinimas.

4. Paskolų komiteto ataskaita už 2018 metus. Ataskaitos įvertinimas.

5. Metinių finansinių ataskaitų rinkinio už 2018 metus ir pelno paskirstymo (nuostolių atlyginimo) tvarkos projekto pristatymas. Metinių finansinių ataskaitų rinkinio tvirtinimas. Nutarimo dėl pelno paskirstymo (nuostolių dengimo) tvarkos priėmimas.

6. 2019 metų kredito unijos pajamų ir išlaidų sąmatos tvirtinimas.

7. Kredito unijos narių pašalinimas KUĮ 13 str. 1 d. pagrindu ( t.y. nariai nevykdantys savo pareigų, tuo pažeisdami KU įstatymą ir kredito unijos įstatus).

8. Dėl narystės Asociacijoje Lietuvos kredito unijos.

Su darbotvarkėje numatytų klausimų nutarimų projektais, ataskaitomis bei kitais dokumentais kredito unijos nariai gali susipažinti kredito unijos patalpose, adresu Sedos g. 6, Telšiai.

Asmuo, įgaliotas teikti išsamią informaciją apie šaukiamą visuotinį narių susirinkimą Inga Navikienė, 8444 33788, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau