KUGL 368

Minėdami Tarptautinę kredito unijų dieną, drauge su Lietuvos kredito unijomis, pakvietėme 1-8 klasių moksleivius dalyvauti piešinių konkurse „Kartu mes galime daugiau!“

20191105 103633

Sulaukėme netgi 90 piešinių, tad buvo sunku atrinkti pačius gražiausius, nes kiekvienas atrodė labai įspūdingas. Sveikiname nugalėtojus bei linkime nesustoti kurti, svajoti ir tai išreikšti popieriaus lape. Kooperacija, vienybė - tai neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, kuri daro stebuklus.

20191106 153010

Gražiausių piešinių autoriai apdovanoti padėkomis ir prizais, kuriuos jau šiandien perdavėme mokyklos direktoriams. Buvo miela ir smagu žiūrėti į Jūsų darbelius!

Norintys pamatyti vaikų piešinius, mielai kviečiami apsilankyti kredito unijoje „Germanto lobis“, esančioje adresu Sedos g. 6, Telšiai, kur iki pat naujųjų vyks konkurse dalyvavusių piešinių paroda.

Daugiau nuotraukų rasite mūsų "Facebook" paskyroje!

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau