KUGL 368

Informuojame, kad nuo 2020-ųjų kovo 2 d. prisijungimui prie e.bankininkystės „i-Unija“ ir operacijų tvirtinimui nebebus naudojamos kodų kortelės. Slaptažodžių kodų kortelė, kuria dabar naudojatės, nebegalios, todėl turėdami tik slaptažodžių kortelę, nuo šios datos negalėsite prisijungti prie „i-Unija“ ir atlikti mokėjimų nepriklausomai nuo jų sumos. Taip pat negalėsite atlikti mokėjimų ir gavėjams, įtrauktiems į Patikimų gavėjų sąrašą. Šie pakeitimai sąlygoti įsigaliojusių Europos sąjungos Mokėjimo paslaugų direktyvoje nustatytų aukštesnių saugumo reikalavimų.

Nuo  2020-ųjų kovo 2 d. jungtis prie „i-Unija“ bei tvirtinti operacijas joje galėsite nauja priemone – suvesdami vienkartinį saugos kodą, kurį gausite SMS žinute.

Svarbu: Kad galėtume Jums atsiųsti vienkartinį saugos kodą, privalote nurodyti mobiliojo telefono numerį šio kodo siuntimui. Tai atlikti galite jau dabar, atvykę į kredito uniją ir pateikę nustatytos formos prašymą. Taip pat tai atlikti galite prisijungę prie e.bankininkystės „i-Unija“ su mobiliuoju e.parašu: meniu punkte  „Mano i-Unija“  pasirinkite skiltį „Mano duomenys“; duomenų lange pasirinkite „Kontaktai“ ir pažymėkite varnelę langelyje „Naudoti prisijungimui prie i-Unija/operacijų tvirtinimui“ prie to mobiliojo telefono numerio, kuriuo norite gauti vienkartinius kodus.

Primename, kad jungtis prie e.bankininkystės bei tvirtinti operacijas joje galite ir naudodamiesi mobiliuoju e.parašu. Jeigu neturite mobiliaus e.parašo, dėl jo įsigijimo kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių.

el

Kredito unija "Germanto lobis" - patikimas Jūsų finansinis partneris. 

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas). 

51779247 1009478952571980 7202986989518323712 n

Tapk mūsų draugu socialiniame tinkle FACEBOOK ir dalyvauk VALENTINO DIENOS konkurse!

Laimėtojas bus skelbiamas vasario 14 d., tad nieko nelauk ir spausk „PATINKA“: https://www.facebook.com/kugl.lt/

traukti antrat

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau