KUGL 368

Atsidarę atsiskaitomąją sąskaitą kredito unijoje, galėsite saugiai laikyti savo lėšas ir atlikti kasdienes finansines operacijas! Sąskaita nemokamai atidaroma tapus kredito unijos nariu.

Turėdami atsiskaitomąją sąskaitą, Jūs galėsite:

 • atlikti vietinius mokėjimo pavedimus (už prekes, komunalines paslaugas, lizingo, draudimo įmokas ir pan.)*;
 • gauti vienkartinius ir periodinius pervedimus (atlyginimą, pensiją, pašalpą, pajamas už parduotas prekes, žemės ūkio produkciją ir pan.)
 • išsiimti pinigus grynais unijos kasoje (jei > kaip 600 Eur per mėnesį – 0,6% nuo išgryninimo sumos);
 • valdyti savo lėšas internetinės bankininkystės sistemoje „i-Unija“;

Patogu ir studentui, ir verslininkui, ir žemdirbiui - visiems!

FB 03 04 mokejimo sakaita

*DĖMĖSIO: Atliekant mokėjimo pavedimus, atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt

Papildomą informaciją indėlininkams rasite čia.

Kredito unija "Germanto lobis" - patikimas Jūsų finansinis partneris.

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei filiale Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas).

Naudodamiesi „i-Unija“ sistema, Jūs galite:

 • Apmokėti gautas sąskaitas (pvz., už telekomunikacijų, kabelinės televizijos, draudimo, elektros, dujų ir kitas paslaugas);
 • Pirkti ir sumokėti už įsigytas prekes ir suteiktas paslaugas internetu, jei turite Lietuvos kredito unijų kredito kortelę;
 • Sužinoti savo sąskaitų likučius;
 • Sužinoti informaciją apie turimus taupomuosius ir terminuotus indėlius bei pajų;
 • Sudaryti e. indėlio sutartį (Šiuo metu kredito unijoje taikoma palūkanų lojalumo programa – palūkanų premija 0,15 proc. dedantiems e.indelį jei suma didesnė negu 1450 Eur ir laikotarpis ilgesnis negu 361 kalendorinė diena);
 • Atlikti daugiau jums naudingų veiksmų (pvz., peržiūrėti ir atsispausdinti paskolos tvarkaraštį, sąskaitų išrašus, per paskutinius 12 mėnesių atliktų operacijų istoriją ir t.t.);
 • Įmokos už komunalines paslaugas - 0,20 Eur;
 • Mokėjimo pavedimai internetu  – 0,20 Eur; 
 • Papildomos paslaugos:prisijungimas prie Valstybinės mokesčių inspekcijos, Sodros, Nacionalinės mokėjimo agentūros ir „E-vartai“ elektroninių paslaugų sistemų.

el

Internetinės bankininkystės "i-Unija" naudojimosi instrukciją rasite čia

Elektroninių paslaugų naudojimo taisykles rasite čia

Elektroninių paslaugų teikimo sutartį rasite čia

Tai viena populiariausių mokėjimo kortelių, kuri Jums leis atsiskaityti už pirkinius ir paslaugas įprastose prekybos ir paslaugų vietose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Vieni mažiausių išdavimo ir aptarnavimo įkainių.

Pinigų išgryninimas visuose bankomatuose.

Pinigų išgryninimas ir įnešimas „Perlo“ terminaluose.

Bekontakčiai mokėjimai iki 25 Eur.

maestro-korteles-vizualizacija-lku-kredito-uniju-grupe

 

„Maestro“ debeto kortelės privalumai:

· Atlyginimą, stipendiją, pensiją, socialines išmokas ir kitas lėšas saugiai laikysite savo kortelės sąskaitoje. 

· Saugiai atsiskaitysite internetu.

· Vienodomis sąlygomis galėsite išsigryninti pinigus visuose Lietuvos bankomatuose, nepriklausomai nuo to, kuriam bankui ar tinklui jie priklauso. 

· Specialūs pasiūlymai mokėjimo kortelių turėtojams.


Priglausk ir apmokėk

Atsiskaitant skaitytuvuose, su nurodytu bekontakčio atsiskaitymo simboliu, nereikalaujamas PIN kodas jei operacijos suma neviršija 25 €. Tačiau kai kuriais atvejais, atliekant atsiskaitymus iki 25 €, skaitytuvas gali paprašyti įvesti PIN kodą. Tai papildomas saugumo sprendimas, leidžiantis įsitikinti, kad kortelė nėra prarasta ir ja naudojasi būtent jos savininkas.

 
Dėmesio! Jeigu praradote mokėjimo kortelę ar jos PIN kodą sužinojo kitas žmogus, nedelsdami ją blokuokite. Tai galite padaryti bet kuriuo paros metu paskambinę į UAB „First Data Lietuva“ tel.  (8 5) 215 1177, (8 5) 233 1199. Užblokavus mokėjimo kortelę svetimi asmenys negalės pasinaudoti Jūsų kortelės sąskaitoje esančiais pinigais.

Pokategorės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau