KUGL 368

 

Pranešimas dėl piešimo konkurso

NUOSTATAI

        I.            BENDROJI DALIS

1-8 klasių mokinių piešinių konkurso „Kartu mes galime daugiau!“ (toliau Konkurso) nuostatai reglamentuoja Konkurso tikslus, organizatorius, dalyvius, Konkurso sąlygas, darbų vertinimą ir apdovanojimus.

     II.            TIKSLAS

Tikslas – skatinti mokinius apmąstyti, kiek daug mes galime nuveikti drauge su tėvais, mokytojais, draugais, ar bendraklasiais ir piešinyje pavaizduoti įsimintiniausią akimirką. 

  III.            KONKURSO ORGANIZATORIAI

Konkursą organizuoja kredito unija „Germanto lobis“ drauge su visos Lietuvos kredito unijų grupe, norėdami paminėti Tarptautinę kredito unijų dieną, kuri yra švenčiama visame pasaulyje trečiąjį spalio ketvirtadienį.

  IV.            DALYVIAI

Piešinių konkurse gali dalyvauti 1-8 klasių mokiniai. Dalyviai skirstomi į keturias grupes:

·         I grupė – 1–2 klasių mokiniai;

·         II grupė – 3–4 klasių mokiniai;

·         III grupė – 5–6 klasių mokiniai;

·         IV grupė – 7–8 klasių mokiniai.

    V.            KONKURSO SĄLYGOS

1.      Piešinių formatas ir naudojamos priemonės piešimui neribojamos.

2.      Piešinio antroje pusėje turi būti nurodyta: autoriaus vardas, pavardė, klasė, mokykla.

3.      Darbus pristatyti klasės vadovui į kredito uniją „Germanto lobis“, esančią adresu Sedos g. 6, Telšiai iki 2019 m. spalio 31 d..

4.      Konkurso dalyviai sutinka, kad konkursui pateikti darbai būtų eksponuojami kredito unijos „Germanto lobis“ patalpose, internetiniame puslapyje www.kugl.lt, bei Facebook paskyroje, nurodant piešinio autorio vardą, klasę ir mokyklos pavadinimą.

  VI.            VERTINIMAS IR APDOVANOJIMAI

Piešinius vertins kredito unijos „Germanto lobis“ darbuotojų sudaryta komisija. Iš kiekvienos grupės, bus atrinkta po tris piešinius ir jų autoriai, 2019 m. lapkričio 7 d., bus apdavanoti kredito unijos „Germanto lobis“ įsteigtais prizais.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau